Tu jesteś > Strona Główna > Budownictwo > Niwmet Pasztetnik Jacek

Niwmet Pasztetnik Jacek

ul. 3
46-100 Niwki
woj. Opolskie

NIP: 752-108-26-07
REGON: 531500131
(77) 400 75 68
500 127 903

Opis firmy

 

Firma NIWMET – Konstrukcje Stalowe istnieje na rynku od 1999 roku

KONSTRUKCJE

Specjalizujemy  się głównie  w usługach ślusarsko-spawalniczych oraz szeroko rozumianej obróbce metalu. Zajmujemy się produkcją małych i średnich konstrukcji stalowych.

PRODUKCJA

W naszym ciągle powiększającym się parku maszynowym posiadamy nowoczesne maszyny CNC, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie i szybko wykonywać detale o różnym stopniu skomplikowania.

JAKOŚĆ

Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań, by każdy z produkowanych elementów cechowała wysoka jakość wykonania, a detale w całej serii były idealnie odwzorowane

 

Zajmujemy się głównie produkcją seryjną. Dążymy do tego aby każda inwestycja była wspólnym sukcesem inwestora i naszej firmy.

NASZA OFERTA

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

 

SPAWANIE :

Główną usługą jaką oferujemy jest spawanie konstrukcji oraz elementów metalowych i stalowych metodą TIG i MIG-MAG jak również elektrodowe. Świadczymy również usługi spawania aluminium i stali nierdzewnej.

Realizujemy: małe i średnie konstrukcje stalowe (palety, kosze, stojaki, regały, kratownice, zbiorniki, barierki).

 

GIĘCIE DRUTU CNC 3D:

Oferujemy usługi gięcia, kształtowania, formowania, zaginania drutu w technologii CNC 3D i 2D, gwarantując wysoką jakość oraz powtarzalność związaną z szybkością wykonania elementów.

Zaginamy drut na nowoczesnej giętarce sterowanej numerycznie, która umożliwia precyzyjne trójwymiarowe gięcie drutu. Wykonujemy elementy z drutu o średnicy od ø 2 do 6 mm dla różnych branż.

WYPALANIE CNC:

W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesną plazmę CNC. Oferujemy wypalanie tlenowe i plazmowe.

Gięcie blach CNC.

TOCZENIE CNC I MANUALNE:

Do naszych produktów możemy zaliczyć precyzyjne wyroby toczone, frezowane i  spawane. Procesy dodatkowe, takie jak obróbka cieplna, cynkowanie, malowanie, itp. są wykonywane w kooperacji.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Galeria

Słowa kluczowe: profesjonalne spawanie stali i aluminium gięcie drutu cnc palenie blach cnc gięcie blach

Aktualności


2024-02-19 15:03:09

Interesujesz się chemią, a może pracujesz w firmie, która w swojej działalności wykorzystuje chemiczne odczynniki? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W poniższym tekście przybliżymy m.in. takie...

Więcej

2023-11-07 14:45:51

Transfer odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pacjentom bezpieczeństwa i komfortu. To skomplikowany proces, który wymaga profesjonalnego podejścia i odpowiednich narzędzi. Dowiedz się więcej na temat tego, jak powinien przebiegać proces tran...

Więcej

2023-10-25 10:33:56

Zakład pogrzebowy to firma, która odgrywa nieodłączną rolę w organizacji pogrzebu. W tym trudnym okresie żałoby rodzina, przyjaciele lub znajomi potrzebują wsparcia oraz profesjonalnych usług, które zakład pogrzebowy jest w stanie zaoferowa...

Więcej