Tu jesteś > Strona Główna > Noclegi > Hotel Restauracja „Nowy Dwór Bogucin" ***

Hotel Restauracja „Nowy Dwór Bogucin" ***

ul. Bogucin 108
21-080 Lublin
woj. Lubelskie

NIP: 712-283-31-99
REGON: 432681994
(81) 501 82 51

Opis firmy

Hotel Restauracja „Nowy Dwór Bogucin" *** proponuje gościom nie tylko noclegi w 24 nowoczesnych pokojach z pełnym wyposażeniem, ale i dania restauracyjne w karczmie i restauracji. Stawiamy na najwyższą jakość, komfort, przyjazną atmosferę. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, gdzie goście mogą spędzić czas na aktywnym wypoczynku. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie: www.dwor-lwowski.pl.

Oferowane produkty/usługi:
Hotel Restauracja „Nowy Dwór Bogucin" *** oferuje komfortowe noclegi Lublin oraz wspaniałą atmosferę. Zapraszamy na spotkania biznesowe, wakacje lub wyjazd wypoczynkowy. Restauracja oferuje dania wg. staropolskich receptur, kuchni lokalnej, a także popularnych na całym świecie przepisów. Dla zmęczonych gości proponujemy komfortowe i zaciszne pokoje, idealne zarówno na romantyczny wypad, jak i na rodzinne spotkanie. W skład naszego kompleksu wchodzi Hotel***, Restauracja, Karczma, Pizzeria, a także Browar, w którym sami warzymy świeże piwo.
-Minimalna cena noclegu:120
-Maksymalna cena noclegu: 300
-Liczba pokoi: 24
-Dostępne rodzaje pokoi (jeśli dotyczy):
* 1 osobowe * 2 osobowe * 3 osobowe * 4 osobowe

Słowa kluczowe: wesela Lublin noclegi Lublin browar Lublin hotele Lublin restauracja Lublin

Aktualności


2023-01-25 09:57:26

Pellet wędkarski to jeden z podstawowych elementów, który powinien się znaleźć w kompletnym wyposażeniu dobrze przygotowanego wędkarza. To nic innego, jak popularny rodzaj zanęty, dzięki której wędkarze zwiększają swoje szanse na złapanie p...

Więcej

2023-01-19 15:06:37

Odpowiedni krój dolnej bielizny pozwoli nie tylko wyeksponować pośladki, ale również optycznie zwęzić talię. Fason majtek ma duży wpływ na komfort. Jak dobrać majtki? Który fason będzie uniwersalny? 

Brazyliany - fason, który zawsze do

...

Więcej

2022-12-14 14:28:02

Przygotowania do remontu należy rozpocząć od stworzenia profesjonalnego planu, tak aby mieć pewność, że po drodze nie uszkodzi się żadnych mebli czy też podłogi. Kluczowe jest zabezpieczenie wszystkich najistotniejszych elementów. Wykorzyst...

Więcej