Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Zabezpiecz swoją firmę - Montersi.pl

Zabezpiecz swoją firmę - Montersi.pl

Data dodania:
2022-07-01 17:35:13

Najlepsze systemy zabezpieczeń do kupienia w jednym miejscu? Poznaj polską firmę Montersi, która oferuje jeden z największych sklepów internetowych oferujących tysiące urządzeń i akcesoriów elektronicznych.

 

Sklep internetowy Montersi.pl przyciąga klientów bogatym asortymentem oraz atrakcyjnymi cenami. Montersi prowadzą sprzedaż urządzeń do systemów zabezpieczeń, w tym telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów PPOŻ, domofonów i wideodomofonów, automatyki do bram, szlabanów, kontroli dostępu, nagłośnienia, domów inteligentnych, sieci LAN, radiokomunikacji, przewodów oraz systemów zasilania. Sklep internetowy Montersi.pl proponuje także bogaty wybór szaf RACK i akcesoriów montażowych do wszystkich wyżej wymienionych systemów.

                                                     

 

Tysiące produktów w jednym miejscu

 

Dzięki tak bogatemu katalogowi produktów klienci mogą skompletować i kupić wszystko w jednym miejscu i zapłacić tylko raz za przesyłkę. To nie tylko bardzo wygodne, ale także pozwala oszczędzić sporo pieniędzy. Zwłaszcza, że w sklepie Montersi.pl pracują fachowi doradcy klienta gotowi pomóc w skompletowaniu potrzebnych urządzeń. Doradzą, co kupić, aby zbudować system dopasowany dokładnie do potrzeb zabezpieczenia naszego domu, budynku pracy czy zakładu produkcyjnego.

                                            

Oficjalny partner marek Satel i BCS

 

Warto podkreślić fakt, że Montersi to firma będąca od lat oficjalnym dystrybutorem urządzeń marek Satel oraz BCS. Satel to polska marka oferująca ekonomiczne rozwiązania alarmowe przy zachowaniu światowych standardów jakości i bezpieczeństwa. Firma jest znana i doceniana na całym świecie, a w jej asortymencie znajdziecie ponad 400 produktów – są to  urządzenia do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu. Wszystkie urządzenia marki Satel kupicie w sklepie Montersi.pl, mając pewność, że dostaniecie oryginalny i pełnowartościowy produkt na gwarancji.

          

Równie bliska współpraca łączy firmę Montersi z marką BCS. Urządzenia BCS są bardzo popularne wśród polskich instalatorów systemów monitoringu analogowego i sieciowego montowanych w domach i budynkach użyteczności publicznej. Pracownicy firmy Montersi są specjalnie wyszkoleni ze znajomości specyfiki i montażu urządzeń BCS, dlatego klienci mogą zawsze zasięgnąć ich rady przy zakupie. W sklepie internetowym znajdziecie pełen asortyment urządzeń marki BCS.

     

Specjalny program szkoleń dla instalatorów

 

Montersi to firma niezwykła, która nie tylko oferuje zaawansowane doradztwo oraz bogato wyposażony sklep internetowy, ale ponadto uruchomiła program profesjonalnych szkoleń dla instalatorów. Obecnie Montersi oferują aż 19 kursów z tematyki instalacji urządzeń do monitoringu, systemów alarmowych i innych. Szkolenia skierowane są do instalatorów, którzy chcieli poszerzyć wiedzę na temat systemów, które instalują na co dzień w ramach własnej działalności gospodarczej. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.montersi.pl i zapytaj o najlepszą ofertę.

Aktualności


2022-07-12 11:24:41

Import z Chin kryje w sobie wiele różnych tajemnic. Na samym początku wypadałoby się jednak zastanowić nad tym, co konkretnie importować z Chin? Potrzeby inwestorów są bardzo zróżnicowane, dlatego warto się w nie zagłębić i dopiero potem zd...

Więcej

2022-07-01 18:55:43

Obróbka skrawaniem zwana także obróbką wiórową obecnie wykorzystywana jest na szeroką skalę we wszelkich zakładach produkcyjnych. Skąd owa popularność? Wszystko za sprawą dynamicznego rozwoju technologicznego, który sprawia, że możemy w spo...

Więcej

2022-07-01 17:45:27

Kategoria urządzeń skrawających przede wszystkim służy do obróbki. Używa się ich w licznych produkcyjnych zakładach, poza tym w obsłudze jest potrzebna bardzo wykwalifikowana kadra. Warto rozważyć, że każdy kto chce zacząć działania z wykor...

Więcej