Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Jakie wyrzutnie fajerwerków warto wybrać na sylwestra?

Jakie wyrzutnie fajerwerków warto wybrać na sylwestra?

Data dodania:
2023-02-13 13:36:19

Wyrzutnie fajerwerków to produkty pirotechniczne, które zapewniają zdecydowanie najbardziej spektakularny efekt wizualny. Nic więc dziwnego, że tak chętnie kupujemy je na sylwestra! Świetnie sprawdzają się do samodzielnego odpalania, a przy tym prezentują się bardzo profesjonalnie. Dowiedz się, jakie wyrzutnie fajerwerków warto wybrać na sylwestra. Zapraszamy do lektury!

Wyrzutnie fajerwerków – czym są i jak działają?

Wyrzutnie fajerwerków są bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy ustawić je na stabilnym podłożu i odpalić przy użyciu jednego lontu, a następnie oddalić się na bezpieczną odległość. Efekty, jakie zapewniają te sztuczne ognie, są naprawdę spektakularne.

 

Na rynku dostępne są rozmaite warianty wyrzutni fajerwerków. Różnią się między siebie efektami, ilością wystrzałów, a także intensywnością oraz długością pokazu. Wszystko zależy od rodzaju baterii, jej kalibru oraz wielkości.

Jakie wyrzutnie fajerwerków wybrać?

Oferta wyrzutni rakiet jest bardzo bogata. Na co warto więc zwrócić uwagę, wybierając ten rodzaj sztucznych ogni? Oto kilka istotnych parametrów:

Efekty – wyrzutnie fajerwerków mogą zapewniać wystrzały panoramiczne – kątowe FAN, pionowe, przejściowe – zmienne pionowe lub z ruchomym efektem zetki.

Kaliber – w przypadku wyrzutni fajerwerków najmniejszy kaliber to 0,5”, zaś największy dopuszczony do amatorskiego zastosowania to 2”.

Liczba wystrzałów – wyrzutnie fajerwerków mogą mieć od 8 do nawet ponad 300 wystrzałów.

Czas trwania efektu pirotechnicznego – jest on zależny od ilości wystrzałów, a także odstępów pomiędzy nimi. Na rynku dostępne są wyrzutnie fajerwerków z dłuższym i wolniejszym efektem, a także z krótszym i intensywniejszym. Najpopularniejsze wyrzutnie to te: 10-sekundowe (na 240 wystrzałów), 3-sekundowe (na 19 wystrzałów) oraz 3-minutowe (na 200 i więcej wystrzałów).

 

Jeśli szukasz sprawdzonych wyrzutni fajerwerków, zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Odpalaj.pl, który posiada ofertę wielu sprawdzonych i polecenych producentów fajerwerek takich jak: Gaoo, Hestia, Jorge, Klasek, Piromax, Triplex, B&G Madej Pirotechnika,

 

Wyrzutnie fajerwerków – ile kosztują?

Koszt fajerwerków na sylwestra może wahać się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset czy kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, jak dużo sztucznych ogni chcesz kupić. Na cenę fajerwerków ma również wpływ długości widowiska oraz jego intensywności. Warto również dodać, że jeśli mają to być wyrzutnie fajerwerków na użytek prywatny, z pewnością cena będzie niższa niż w przypadku zakupu profesjonalnego zestawu petard do stworzenia pokazu fajerwerków.

 

Sprawdź także wystrzałowego bloga Odpalaj.pl - https://odpalaj.pl/blog/

Aktualności


2024-02-19 15:03:09

Interesujesz się chemią, a może pracujesz w firmie, która w swojej działalności wykorzystuje chemiczne odczynniki? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W poniższym tekście przybliżymy m.in. takie...

Więcej

2023-11-07 14:45:51

Transfer odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pacjentom bezpieczeństwa i komfortu. To skomplikowany proces, który wymaga profesjonalnego podejścia i odpowiednich narzędzi. Dowiedz się więcej na temat tego, jak powinien przebiegać proces tran...

Więcej

2023-10-25 10:33:56

Zakład pogrzebowy to firma, która odgrywa nieodłączną rolę w organizacji pogrzebu. W tym trudnym okresie żałoby rodzina, przyjaciele lub znajomi potrzebują wsparcia oraz profesjonalnych usług, które zakład pogrzebowy jest w stanie zaoferowa...

Więcej