Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Brazyliany - majtki, które podkreślą Twoje pośladki

Brazyliany - majtki, które podkreślą Twoje pośladki

Data dodania:
2023-01-19 15:06:37

Odpowiedni krój dolnej bielizny pozwoli nie tylko wyeksponować pośladki, ale również optycznie zwęzić talię. Fason majtek ma duży wpływ na komfort. Jak dobrać majtki? Który fason będzie uniwersalny? 

Brazyliany - fason, który zawsze dobrze leży 

Brazyliany (lub figi brazylijskie) mają charakterystyczny krój, który częściowo zakrywa pośladki. Fason ten uważany jest za najbardziej kobiecy. Co prawda, są nieco bardziej zabudowane niż stringi, jednak bardziej wycięte niż klasyczne figi. Charakteryzuje je zazwyczaj także brak szwów na krawędziach, dzięki czemu przylegają do skóry, nie tworząc nieestetycznego efektu na pośladkach. Brak przeszycia sprawia, że ubiera się je pod spód dopasowanych ubrań. 

Nazwa brazyliany pochodzi od charakterystycznego wycięcia, które ma nadawać kobiecych kształtów. Bielizna ta jest uniwersalna, gdyż prezentuje się atrakcyjnie na każdym typie sylwetki. Pupa optycznie zostaje uniesiona, talia wyszczuplona, a figura przypomina słynną „klepsydrę". Przez wiele pań postrzegane są jako najwygodniejsze majtki. W przeciwieństwie do klasycznych fig nie ograniczają ruchów i są bardziej zabudowane od stringów. Mówi się, że odpowiednio dobrane brazyliany sprawiają wrażenie drugiej skóry. 

Brazyliany z niskim czy wysokim stanem - które wybrać? 

Brazyliany z niską talią wpisują się w trendy wiosna 2023. Obserwując wybiegi i styl uliczny można śmiało stwierdzić, że do łask wracają trendy z lat 2000-2010. Królowały wówczas spodnie biodrówki oraz spódnice z obniżonym stanem. Warto dopasować do nich odpowiednio krój bielizny, którą są brazyliany. Nie tylko podkreślą atuty sylwetki, ale również będą bardzo komfortowe. Mogą być wykonane zarówno z bawełny, jak i tkaniny ściągającej. Modele wieczorowe wykonane są zazwyczaj z koronki lub cienkiej siateczki. Jeśli majtki wykonane są z syntetycznych tkanin, warto szukać modeli z dodatkową wkładką bawełnianą w kroku. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować z bielizny z wysokim stanem. Warto również ją mieć w swojej szafie i ubierać pod sukienki. Perfekcyjnie modeluje brzuch, wyszczuplając talie i sprawiając, że pośladki są optycznie pełniejsze. 

Warto zaznaczyć, że krój brazylijski pasuje do każdej figury, niezależnie od noszonego rozmiaru. Oprócz klasycznych bawełnianych i gładkich majtek warto zdecydować się również na modele siateczkowe z elementami koronki. Ekskluzywna bielizna damska powinna znajdować się w szafie każdej kobiety, niezależnie od wieku, gdyż uwydatnia atuty sylwetki i dodaje pewności siebie. 

Aktualności


2024-02-19 15:03:09

Interesujesz się chemią, a może pracujesz w firmie, która w swojej działalności wykorzystuje chemiczne odczynniki? Chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W poniższym tekście przybliżymy m.in. takie...

Więcej

2023-11-07 14:45:51

Transfer odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pacjentom bezpieczeństwa i komfortu. To skomplikowany proces, który wymaga profesjonalnego podejścia i odpowiednich narzędzi. Dowiedz się więcej na temat tego, jak powinien przebiegać proces tran...

Więcej

2023-10-25 10:33:56

Zakład pogrzebowy to firma, która odgrywa nieodłączną rolę w organizacji pogrzebu. W tym trudnym okresie żałoby rodzina, przyjaciele lub znajomi potrzebują wsparcia oraz profesjonalnych usług, które zakład pogrzebowy jest w stanie zaoferowa...

Więcej