Tu jesteś > Strona Główna > Budownictwo > Syntmet Paweł Rogal

Syntmet Paweł Rogal

ul. os. Bolesława Chrobrego 42 /7/7
11-111 Wolbrom
woj. Małopolskie

NIP: 637-185-88-49
REGON: 120553565
510 479 672

Opis firmy

Syntmet to profesjonalna firma z 25 letnim doświadczeniem w obróbce tworzyw sztucznych. Produkujemy detale z tworzyw za pomocą wtryskarek dla branży budowlanej, przemysłowej, samochodowej, elektrotechnicznej, spożywczej, AGD, wydobywczej i każdej innej, która ma zapotrzebowanie na artykuły z tworzywa. 

Zajmujemy się profesjonalni tworzeniem gotowych narzędzi takich jak formy wtryskowe czy wyroby z TWORZYWA SZTUCZNEGO .

Zapewniamy precyzję wykonania i trwałości - poprzez  optymalizację tworzyw oraz narzędzi, używanych przy produkcji. Mamy nieograniczone możliwości produkcyjne.  Korzystamy z własnych form wtryskowych lub dostarczonych przez Klienta.

Naszą najnowszą usługą jest cięcie wodą- waterjet.

Waterjet zapewnia najwyższej klasy maszyna- kompaktowa i prosta, a zarazem uniwersalna i wysoce wydajna maszyna globalMAX 1530 została stworzona zgodnie z dotychczasową koncepcją OMAX; koncepcją budowy urządzeń niezawodnych i przyjaznych użytkownikowi. Urządzenie budowane jest w zakładach OMAX dzięki czemu korzysta ono z tych samych doświadczeń, technologii, oraz know-how co znane i cenione na rynku maszyny OMAX i MAXIEM. Wycinarka wodna globalMAX to wysokiej jakości maszyna, bezkompromisowa konstrukcja, która zapewni wydajną i efektywną obróbkę strumieniowo- ścierną w każdej branży na świecie.

Tniemy różne materiały, w tym metale, materiały kompozytowe, kamień, materiały ceramiczne, ebonit , szkło, praktycznie każdy materiał nawet do 200 mm grubości !

Gwarantujemy: KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI I KONKURENCYJNE CENY

Nasz  produkty własne takie jak :eurozawieszka, przekładka, zatyczka do słupa ogrodzeniowego są dostępne dla zamówień hurtowych.

Naszą pracę wspomagają maszyny światowej marki ARBURG i inne o sile zwarciaod 50 do 350 ton. Wtryskarki sterowane mikro procesami, pracujące w pełnych cyklach automatycznych, wyposażone są w liczne peryferia, takie jak: suszarki,podajniki, które przyspieszają proces produkcji.

Oferujemy nieograniczone możliwości produkcyjne. Podczas realizacji korzystamy z narzędzi własnych lub dostarczonych przez Klienta.

 

Słowa kluczowe: przetwórstwo tworzyw sztucznych obróbka tworzyw cięcie wodą waterjet tworzenie form wtryskowych

Aktualności


2018-03-23 11:47:25

Kategoria urządzeń skrawających przede wszystkim służy do obróbki. Używa się ich w licznych produkcyjnych zakładach, poza tym w obsłudze jest potrzebna bardzo wykwalifikowana kadra. Warto rozważyć, że każdy kto chce zacząć działania z wykor...

Więcej

2017-11-07 14:54:16

Rok 2005 - wówczas zakładamy w Augustowie firmę, która zaczyna dostarczać części i akcesoria do różnego rodzaju maszyn oraz urządzeń. Rozwój firmy przez lata doprowadza nas do kolejnej decyzji – otwieramy internetowy sklep na domenie ebmia....

Więcej

2017-03-30 11:38:49

Najlepsze systemy zabezpieczeń do kupienia w jednym miejscu? Poznaj polską firmę Montersi, która oferuje jeden z największych sklepów internetowych oferujących tysiące urządzeń i akcesoriów elektronicznych.

 

Sklep internetowy Mon...

Więcej