Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Ogromny wybór części do mechaniki i automatyki? Poznaj sklep Akcesoria CNC!

Ogromny wybór części do mechaniki i automatyki? Poznaj sklep Akcesoria CNC!

Data dodania:
2017-11-07 14:54:16

Rok 2005 - wówczas zakładamy w Augustowie firmę, która zaczyna dostarczać części i akcesoria do różnego rodzaju maszyn oraz urządzeń. Rozwój firmy przez lata doprowadza nas do kolejnej decyzji – otwieramy internetowy sklep na domenie ebmia.pl. Na samym starcie już wiemy, że głównie bazujemy na najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań. Zarówno produktów, jak i elementów automatyki. W skład naszej oferty wchodzi mnóstwo elementów, łącznie asortyment przekracza 200 tysięcy różnorodnych pozycji. Zainteresowanie klientów ciągle rośnie, wielu dystrybutorów i producentów sprzętu, współpracuje z nami z chęcią. Tempo cały czas rośnie, a my obsługujemy coraz większe zamówienia, obejmujące nawet najbardziej nietypowe elementy urządzeń i maszyn.

 

                               


W ofercie sklepu mamy łożyska i klinowe pasy, paski zębate - https://www.akcesoria.cnc.info.pl/26-mechanika/pasy-zebate-kola-zebate  sprzęgła i śruby stożkowe. Dodatkowo – całe mnóstwo elementów mechaniki i automatyki. Mamy także sterowniki numeryczne i najróżniejsze zamienne części do urządzeń produkcyjnych, na przykład taśmowych. Nasza oferta to także sterowniki numeryczne - https://www.akcesoria.cnc.info.pl/241-sterowanie-maszyn-cnc/sterowniki-maszyn-cnc które wykonujemy samodzielnie, na podstawie projektu własnego. Z łatwością dostosowujemy się do nawet najbardziej indywidualnych wymagań. Sterowniki, które prowadzimy w ofercie to gwarancja solidności i maksimum bezpieczeństwa.

 

                               

Poza tym, mamy też drobniejsze części takie jak narzędzia skrawajace - 
https://www.akcesoria.cnc.info.pl/735-narzedzia/narzedzia-skrawajace  noże tokarskie, wiertła czy rozmaite oprawki. Współpracujemy z wieloma markami jak LENZE, FENES, FANAR i wiele innych. Zawsze stawiamy na jakość i ekspresową wysyłkę. I zawsze – stawiamy na zaspokojenie zapotrzebowania naszych klientów. Jesteśmy niezawodni i profesjonalni, co zgodnie potwierdzają nasi odbiorcy. Wysyłki realizujemy błyskawicznie po obsłudze zamówienia. To sprawia, że towar klienci otrzymują nawet następnego dnia po dokonaniu zamówienia.

 

                               

                               
 


Nasza firma to sprawdzeni i doświadczeni pracownicy. Bazują na wiedzy i zawsze podpowiadają najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Gwarantujemy zawsze fachową i rzetelną pomoc. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie udzielimy merytorycznej, rzetelnej i wyczerpującej pomocy.

 

                                           

Aktualności


2018-03-23 11:47:25

Kategoria urządzeń skrawających przede wszystkim służy do obróbki. Używa się ich w licznych produkcyjnych zakładach, poza tym w obsłudze jest potrzebna bardzo wykwalifikowana kadra. Warto rozważyć, że każdy kto chce zacząć działania z wykor...

Więcej

2017-11-07 14:54:16

Rok 2005 - wówczas zakładamy w Augustowie firmę, która zaczyna dostarczać części i akcesoria do różnego rodzaju maszyn oraz urządzeń. Rozwój firmy przez lata doprowadza nas do kolejnej decyzji – otwieramy internetowy sklep na domenie ebmia....

Więcej

2017-03-30 11:38:49

Najlepsze systemy zabezpieczeń do kupienia w jednym miejscu? Poznaj polską firmę Montersi, która oferuje jeden z największych sklepów internetowych oferujących tysiące urządzeń i akcesoriów elektronicznych.

 

Sklep internetowy Mon...

Więcej